Tieto stránky využívajú cookies na ukladanie informácií vo vašom počítači. Používaním stránok s tým vyjadrujete súhlas. Ďalšie informácie
MENU
Galaxy logo
  • 25 rokov skúseností s AVS technológiou
  • desiatky tisíc úživateľov v ČR a na Slovensku
  • odborný garant AVS technologie v ČR a SR
Quatro - nákup na splátky
+421 905 426 341
[email protected]

Relaxácia, ktorá okamžite odstráni stres a únavu a zvýši energiu

Relaxácia, ktorá okamžite odstráni stres a únavu a zvýši energiu

Pod pojmom relaxácia rozumieme psychické a fyzické uvoľnenie. Relaxácia patrí k najúčinnejším spôsobom neutralizácie negatívnych účinkov stresu.

Hlboká relaxácia (navodená AVS prístrojom) má mnoho významných vplyvov na celkové zdravie a duševnú pohodu a výkonnosť. Hlboký relaxačný program prístrojov AVS poskytne napríklad podobný odpočinok ako hodiny spánku. AVS prístroj okamžite odstráni únavu, napätie, stres.

AVS prístroj dokáže zmierniť dôsledky alebo príčiny väčšiny známych chorôb, prístroj je schopný odstrániť aj veľmi ťažkú ​​fyzickú únavu, počas jedného programu. Napríklad regeneráciu po vytrvalostnom športe (maratón) urýchľuje u vrcholových športovcov o 20-30%. Budete sa cítiť pri relaxačnom programe veľmi príjemne, pretože navodenie hlbokej relaxácie spúšťa produkciu tzv. prirodzených opiátov, najmä hormón endorfín.

Relaxačné programy si môžete vybrať v mnohých variantoch: rýchle, hlboké, s ukončením na spánok alebo koncentráciu, krátke osvieženie, odstránenie únavy psychickej, po športe, relaxácie pre uvoľnenie svalov a ďalšie. AVS technológia je bezkonkurenčne najúčinnejšia relaxačná metóda súčasnosti na svete. Tieto programy dokážu odstrániť celotýždenný stres alebo únavu okamžite. Väčšina ľudí je silnými účinkami prekvapená a mnoho užívateľov uvádza, že doteraz tak účinnú relaxáciu ešte nikdy nezažili.

Neprekonateľný je AVS prístroj pre duševnú relaxáciu: duševné únava je často ešte horšia ako fyzická - a neexistuje veľa prostriedkov na jej prekonanie. AVS prístroj navyše ,, znovutrénuje" mozog a telo relaxáciu spúšťať => získate tak tzv. Relaxačný návyk, ktorý budete automaticky používať potom čiastočne aj bez prístroja. Relaxácia je najvyhľadávanejším účinkom, pretože je vstupnou bránou ostatným účinkom AVS prístrojov, je základom celkového zdravia a tiež má väčšina užívateľov práve v tejto oblasti deficit. Účinky sú markantné a okamžité, sami ich cítite ihneď a pretrvávajú hodiny až dni po skončení programu.

AVS prístroj sa dnes už bežne kombinuje s inými relaxačnými technikami, napríklad s masážou, mnohými druhmi fyzioterapia a rehabilitácie, a je to veľmi prospešné a účinné.

100% záruka spokojnosti Až 21 dní na vrátenie tovaru, 100% garancia spokojnosti
Predĺžili sme zákonnú lehotu na vrátenie tovaru zo 14 na 21 dní. Chceme, aby ste si poriadne vyskúšali naše produkty. Na 100% otestovali a boli na 100% spokojní. Keď Vám produkt z nejakého dôvodu nevyhovuje alebo nesplnil požadované účinky, tak nám produkt môžete do 21 dní vrátiť - viac info TU.

Dokonalú relaxáciu Vám poskytnú tieto AVS prístroje

AVS prístroj Laxman Premium - psychowalkman

AVS prístroj Laxman Premium - psychowalkman
TOP
Doporučujeme
Aj na splátky
***
1380 €

AVS prístroj Laxman Basic - psychowalkman

AVS prístroj Laxman Basic - psychowalkman
Doporučujeme
Aj na splátky
***
1121 €

AVS prístroj iBRAIN 2 – psychowalkman

AVS prístroj iBRAIN 2 – psychowalkman
Doporučujeme
Aj na splátky
***
538 €