Tieto stránky využívajú cookies na ukladanie informácií vo vašom počítači. Používaním stránok s tým vyjadrujete súhlas. Ďalšie informácie
MENU
Galaxy logo
 • 25 rokov skúseností s AVS technológiou
 • desiatky tisíc úživateľov v ČR a na Slovensku
 • odborný garant AVS technologie v ČR a SR
Quatro - nákup na splátky
+421 905 426 341
[email protected]

Liečba nespavosti, odstránenie problémov so spánkom

Liečba nespavosti, odstránenie problémov so spánkom

Spánok patrí medzi najdôležitejšie ľudské činnosti a človek sa bez neho nedokáže zaobísť. Nedostatok spánku má negatívny vplyv na celý ľudský organizmus. S nespavosťou súvisí veľká skupina problémov. Okrem iných únáva, bolesti očí, problémy kardiovaskulárneho systému, problémy s trávením, podráždenosť, nervozita, poruchy nálady, poruchy sústredenia, zníženie imunity. 

AVS prístroj je najúčinnejšou prístrojovou metódou na odstránenie nespavosti (insomnia), zmiernenie niekoľkých spánkových porúch a zlepšenie celkovej kvality spánku. Svedčí o tom aj mimoriadna spokojnosť samotných užívateľov (98%) a fakt, že účinky AVS prístroja na spánok často prekonávajú aj ich očakávania. Počas niekoľkých dní budete spať hlbokým, osviežujúcim spánkom, podobne ako to dokážu deti.

Dokáže Vás ihneď uspať, ak nemôžete zaspať a pri pravidelnom používaní prehlbuje kvalitu spánku dokonca aj u osôb, ktoré ťažkosti nepociťujú. Účinky sami cítite: napríklad budete ráno vstávať skutočne osviežení. Existuje mnoho užívateľov, ktorí sa počas krátkej doby pomocou AVS prístroja zbavili dlhoročné nespavosti vrátane vysadení liekov na spanie. Naše AVS prístroje obsahujú rôzne druhy spánkových programov (pozrite sa vždy u konkrétneho modelu), vrátane programu typu ,, Kočičí spánok ", čo je program na vyrovnanie tzv. Spánkového dlhu počas dňa.

Ak máte poruchy spánku, najmä neschopnosť zaspať maximálne do 5-10 minút, prebúdzate sa v noci (a prípadne potom nemôžete zaspať), predčasne sa prebúdzate nadránom - celkovo máte plytký, nedostatočne hlboký spánok, tak Vám náš AVS prístroj bezpečne pomôže a tieto ťažkosti už nemusíte zažívať. Tiež nezabudnite na to, že kvalitný spánok je nenahraditeľný a zásadne dôležitý pre celkové zdravie i emocionálny život: okrem iného zvyšuje imunitu, omladzuje telo, zastavuje nádorovitá bujnenie, umožňuje hlbokú regeneráciu, dokonca zlepšuje náladu (viac info dole v Doplňujúcich informáciách). Poslednou dobou registrujeme, bohužiaľ, aj nárast mladších ľudí, ktorí majú problémy so spánkom - začína to už od zhruba dvadsiatich rokov veku.

AKO AVS PRÍSTROJ  RIEŠI NESPAVOSŤ

AVS prístroj uvádza stimuláciou svetlom (okuliare) a zvukom (slúchadlá) mozog do tzv. stavu / hladiny delta, v ktorej spánok prebieha. Po absolvovaní programu teda človek automaticky zaspáva.

Vysoká účinnosť AVS prístroja je daná tým, že vracia organizmu, resp. mozgu, jeho prirodzenú schopnosť sa do stavu spánku (teda nízkeho stavu vedomia) naladiť, podobne ako to vedel predtým. AVS prístroj tak funguje generálne bez ohľadu na presné príčiny vašich problémov so spánkom, a navyše zdravo, tréningovo: nič do tela nedodáva, ale vracia mozgu jeho prirodzenú schopnosť, ktorá bola vplyvom okolností utlmená.

Veľké zlepšenie pocítia používatelia, ktorí trpia chronickou nespavosťou. AVS prístroj je tiež vhodný pre ženy na materskej dovolenke pre svoju účinnosť a preto, že do určitej miery stabilizuje nerovnováhu zapríčinenú oslabeným alebo nestabilným hormonálnym systémom a obtiažnym dodržiavaním pravidelného režimu bdenia / spania. Programy na spanie dobre fungujú aj pre deti, pretože deti všeobecne prijímajú AVS stimuláciu veľmi priaznivo.

Zmena vedomia pomocou AVS prístroja sa prejaví na všetkých telesných i duševných úrovniach. Mozog začne prirodzeným spôsobom produkovať hormón melatonín, ktorý je pre spánok zásadný.

AVS prístroj je veľmi vhodný obzvlášť pre osoby:

 • ktoré majú problémy so spánkom na základe stresu, premáhania únavy, spánku a podobnej „bežnej“ civilizačnej záťaže (sem spadá väčšina užívateľov),
 • ktoré majú nepravidelný rytmus spánku (práca na zmennú prevádzku a pod.),
 • ktoré trpia dlhodobo akoukoľvek z menej častých porúch spánku.
 • ktoré trpia dlhodobou, chronickou nespavosťou a užívajú lieky.

Účinky na Váš spánok pri používaní AVS prístroja

 • odstráni nočné prebúdzanie sa a po prebudení je užívateľ skutočne oddýchnutý
 • pomôže zaspať v prípadne ťažkostí
 • zvýši hladinu melatonínu
 • navodí trvale miesto plytkého, nekvalitného spánku, hlboký a kvalitný spánok
 • vyrieši nespavosť
 • významne zlepší kvalitu spánku: zlepší spánkový model, cyklus (počas týždňov)
 • redukuje ďalšie spánkové poruchy
 • jedinečným spôsobom nahradí lieky na spanie

Videoreportáž - Ako na zdravý spánok:

100% záruka spokojnosti Až 21 dní na vrátenie tovaru, 100% garancia spokojnosti
Predĺžili sme zákonnú lehotu na vrátenie tovaru zo 14 na 21 dní. Chceme, aby ste si poriadne vyskúšali naše produkty. Na 100% otestovali a boli na 100% spokojní. Keď Vám produkt z nejakého dôvodu nevyhovuje alebo nesplnil požadované účinky, tak nám produkt môžete do 21 dní vrátiť - viac info TU.

S liečbou nespavosti Vám určite pomôžu:

AVS prístroj Laxman Premium - psychowalkman

AVS prístroj Laxman Premium - psychowalkman
TOP
Doporučujeme
Aj na splátky
***
1380 €

AVS prístroj Laxman Basic - psychowalkman

AVS prístroj Laxman Basic - psychowalkman
Doporučujeme
Aj na splátky
***
1121 €

Sladký spánok - sada programov pre AVS prístroj Laxman

Sladký spánok - sada programov pre AVS prístroj Laxman
TOP
Doporučujeme
***
170 €