Tieto stránky využívajú cookies na ukladanie informácií vo vašom počítači. Používaním stránok s tým vyjadrujete súhlas. Ďalšie informácie
MENU
Galaxy logo
  • 25 rokov skúseností s AVS technológiou
  • desiatky tisíc úživateľov v ČR a na Slovensku
  • odborný garant AVS technologie v ČR a SR
Quatro - nákup na splátky
+421 905 426 341
[email protected]

Odstránenie depresií, úzkostí a negatívnych pocitov

Odstránenie depresií, úzkostí a negatívnych pocitov

Depresia sa všeobecne prejavuje predovšetkým ako strata nálady, vôle k činnosti, pozitívnej orientácii, po nejakej dobe prichádzajú úzkosti, obavy, stavy paniky. Niektoré druhy depresie sú živnou pôdou pre vznik porúch správania (napr. Bulímia, anorexia), niektoré môžu ústiť až v samovraždu. Za depresiu ako choroba sa považuje depresívna nálada takmer každý deň, po dobu najmenej 14 dní.

Depresívnemu človeku je smutno, stráca záujem a radosť z činností, ktoré ho predtým tešili, pripadá si menejcenný, obviňuje sa, je nerozhodný, má zlú náladu, je úzkostný, nevýkonný, vzťahovačný, nekoncentrovaný, menej si pamätá aj vybavuje. Na fyzickej úrovni sa prejavuje únavovost, napätie, slabosť vo svaloch, bolesti hlavy, chrbtice, brucha, nespavosť, búšenie srdca, tlaky na hrudi, v hrdle, tras končatín, nechuť k sexu a ďalšie. K vzniku depresívnych stavov vedú celkom spoľahlivo chronický stres a dlhodobý nedostatok spánku (zlý spánok).

Väčšina užívateľov patria k ľuďom s miernou a strednou depresiou, ktorá veľmi často vznikla ako dôsledok nevhodného civilizačného štýlu života: premáhanie spánku, únavy a nedostatočného odrelaxovania stresu. Psychológovia ľudovo hovoria, že neriešený stres väčšinou končí depresiou. Je samozrejme lepšie, ak si dobrú náladu vieme urobiť sami. Ale ak to z nejakých dôvodov nejde a človek začne postupne a nenápadne prepadať depresii, tak sa dostáva do bludného kruhu a AVS prístroj mu pomôže z tohto kruhu vyskočiť. Ak je človek v depresii, sám sa ťažko z tohto stavu dostáva, pretože presne taká je povaha depresie (nechuť, strata motivácie a i.).

AVS prístroj dokáže zrušiť depresívne, negatívne naladenie, rovnako tak ako zvýšiť,, len tak" dobrú náladu, pomáha spoľahlivo pri liečbe ťažkých depresií. Užívatelia popisujú, že dosahujú s AVS prístrojom tieto stavy: zvýšenie optimizmu, sebavedomia a sebadôvery, vyššia psychická energia a nálada niečo robiť, väčší nadhľad, pocity blaha, vyrovnanosti, radosti, šťastia, vyššia koncentrácia, schopnosti sa lepšie rozhodovať. AVS prístroj umožní zbaviť sa úzkosťi, obáv, panických a negatívnych pocitov, zmení zlé nálady, úzkostné, neurotické psychické stavy. Taktiež je platný u sezónnych depresií (sezónne poruchy nálady).

AVS prístroj okamžite zlepšuje náladu a dokáže liečiť klinické depresie.

Aké účinky možno pri používaní AVS prístroja proti depresii očakávať?

 

  • zlepšenie nálady
  • navodenie vnútorného pokoja mysle, vyrovnanosti, nadhľadu
  • zvýšie hladiny kľúčových ,,antidepresívnych" hormónov: serotonínu, endorfínov, norepinefrínu a dopamínu
  • zvýšenie psychickej odolnosti a výkonnosti, chuti k životu, optimizmu
  • odstránenie úzkostných, panických, neurotických a depresívnych duševných stavov, napätia, nepokoja, sezónnych nálad, podráždenosti, nechuti
  • klinická liečba väčšiny druhov depresií

 

100% záruka spokojnosti Až 21 dní na vrátenie tovaru, 100% garancia spokojnosti
Predĺžili sme zákonnú lehotu na vrátenie tovaru zo 14 na 21 dní. Chceme, aby ste si poriadne vyskúšali naše produkty. Na 100% otestovali a boli na 100% spokojní. Keď Vám produkt z nejakého dôvodu nevyhovuje alebo nesplnil požadované účinky, tak nám produkt môžete do 21 dní vrátiť - viac info TU.

Odstrániť depresie Vám určite pomôžu

AVS prístroj Laxman Premium - psychowalkman

AVS prístroj Laxman Premium - psychowalkman
TOP
Doporučujeme
Aj na splátky
***
1380 €

AVS prístroj Laxman Basic - psychowalkman

AVS prístroj Laxman Basic - psychowalkman
Doporučujeme
Aj na splátky
***
1121 €

AVS prístroj Relaxman Premium – psychowalkman

AVS prístroj Relaxman Premium – psychowalkman
Doporučujeme
Aj na splátky
***
1055 €