Tieto stránky využívajú cookies na ukladanie informácií vo vašom počítači. Používaním stránok s tým vyjadrujete súhlas. Ďalšie informácie
MENU
Galaxy logo
  • 25 rokov skúseností s AVS technológiou
  • desiatky tisíc úživateľov v ČR a na Slovensku
  • odborný garant AVS technologie v ČR a SR
Quatro - nákup na splátky
+421 905 426 341
[email protected]

Nový spôsob meditácie dostupný pre všetkých

Nový spôsob meditácie dostupný pre všetkých

Existuje mnoho teórií, čo presne je meditácia. Väčšina sa zhoduje na základnej myšlienke, že ide o nájdenie, resp. nachádzanie vnútorného pokoja, o stav hlbokého uvoľnenia a upokojenie mysle i tela. Podľa mnohých by pritom nemalo ísť len o obyčajnú relaxáciu (hlboké uvoľnenie), ale o cieľavedomú prácu s ľudskou mysľou dosahovanú práve v tomto hlbokom stave uvoľnenia.

Základným cieľom meditácie by malo byť dosiahnutie určitých stavov vedomia za účelom vyčistenia mysle od bežných myšlienok, najvyšším cieľom potom dosiahnutie nirvány, osvietenie.

Niektoré teórie a techniky meditácie sú bližšie náboženskému poňatie, z ktorého vzišli (kresťanské rozjímanie, budhizmus, taoizmus a pod.). Niektoré sú globálnejšiu a čerpajú z viacerých pôvodných zdrojov. Tiež existuje mnoho spôsobov a techník meditácie, vrátane napr. Dynamických meditácií (v pohybe). Ako uvádza český popredný znalec Vlastimil Marek: meditáciou môže byť aj škrabanie zemiakov - ak je vykonávané tak precítene, hlboko a naplno, že povedie k upokojeniu mysle.

AVS prístroj navodzuje stavy hlbokého uvoľnenia (meditatívnej stavy) a súčasne učí používateľa samostatne meditovať

AVS prístroj uľahčuje meditáciu navodením určitých zmenených stavov vedomia: tým pomáha aj skúseným, ak sú napríklad unavení. Súčasne je sprievodcom pre začiatočníkov: dá Vám ochutnať, ako také hlboké stavy vedomia môžu prebiehať, ponorí vás do nich a naučí Vás čiastočne, ako sa k týmto ochoreniam môžete priblížiť aj vlastnou vôľou. Dosiahnuť vlastnou vôľou hlbokých zmenených stavov vedomia tak, ako to dokáže AVS prístroj a udržať sa v nich, dokážu iba výnimočne trénovaní jedinci!  AVS prístroj Vám pomôže, nech ste na akejkoľvek úrovni v tejto oblasti.

Akým spôsobom AVS prístroj pomáha pri meditácii?

Základné, najužitočnejšie a najpoužívanejšie možnosti:

AVS prístroj pomáha navodiť hlboké relaxačné, meditačné stavy a tiež pomáha v tréningu týchto stavov - aby sa ich užívateľ naučil čo najlepšie navodzovať sám. Každý, kto skutočne poctivo trénoval navodzovanie zmenených stavov vedomia, hlbokú relaxáciu a dosiahnutie úplného upokojenie mysle (v dĺžke minút či desiatok minút) vie, ako je to ťažké - je to veľmi ťažké. Pre zamestnaného, ​​vyťaženého človeka s rodinou v dnešnej dobe o to ťažšie. Taký tréning, aby človek začal cítiť nejaké silnejšie účinky, totiž vyžaduje veľkú pravidelnosť a veľa času - napríklad desiatky minút denne (najlepšie hodiny denne). Keď ste unavení, po náročnom dni, budete mať problém sa vôbec uvoľniť, nieto intenzívne meditovať.

AVS prístroj tieto stavy hlbokej relaxácie navodí za vás. Presmeruje Vašu myseľ, resp. frekvenciu mozgových vĺn do hladiny alfa (8-12 Hz) alebo do hlbokého uvoľnenia, skutočnej ,,meditačnej" hladiny theta (4-7 Hz) a tu môžete zotrvať dlhšiu dobu. Nenaučí vás, ako máte ďalej postupovať - ​​nenaučí vás pracovať so svojou mysľou, cielene sa sústrediť, používať ďalšie techniky duševnej práce - to už musíte sami. Ale uľahčí vám vstup do hlbokých stavov vedomia, pomôže vám meditovať, keď ste unavení, urobí za vás tzv. ,,čiernu" prácu. Vy sa potom už môžete v týchto stavoch venovať sami sebe.
Pri pravidelnom používaní vás túto schopnosť - vplávať do hlbších, iných sfér vedomia, čiastočne naučí - mozog si ju opakovaným tréningom zapamätáte a budete to isté čiastočne vedieť aj bez prístroja. Ľudia, ktorí tieto veci veľa trénujú sa zhodujú v názore, že naučiť sa navodzovať meditačné stavy im bez AVS prístroja trvalo niekoľko rokov a s AVS prístrojom sa to isté dá naučiť počas mesiacov.

Ďalšie možnosti

AVS prístroj ďalej dokáže navodiť špecifické stavy vedomia - napríklad zážitky oobe (out of body experience) - zážitky opustenie vlastného tela, astrálne cestovanie, zvyšovanie intuitívnych schopností všeobecne a mnoho ďalších. Takéto cielené úžitky ale predpokladajú veľkú skúsenosť s AVS prístrojmi i ďalšími technikami duševnej práce. Použitie AVS prístroja má najväčšiu silu v kombinácii s ďalšími technikami duševnej práce. Jedná sa predovšetkým o vizualizáciu či kontrolu dychu.

Pri pravidelnom a cielenom používaní užívatelia často zisťujú prehĺbenie svojich intuitívnych schopností. Môže sa jednať o telepatiu, prejavy liečiteľských a diagnostických schopností, lepší odhad ľudí, situácií, programovanie mysle a často pozorujú rôzne zlepšenie v živote, lebo ich rozhodovanie je na základe väčšieho používania intuície kvalitnejší. Má to tiež logické vysvetlenie. Intuitívne schopnosti sídli primárne v pravej mozgovej hemisfére, ktorú používa väčšina ľudí západného sveta v menšej miere (neoprávnene a k našej škode - vlastne pravú hemisféru zanedbáva). A pretože AVS prístroj stimuluje k aktivite celý mozog, teda aj pravú hemisféru, rozvíja schopnosti pravej hemisféry (intuitívne, ale napr. Aj kreativitu). Tiež pri tom dochádza pri veľmi hlbokom uvoľnení do hladiny theta (4-7 Hz), v ktorej sa vo zvýšenej miere aktivuje pravá mozgová hemisféra. Hladina theta tvorí priamy vstup k podvedomia. Niektoré naše AVS prístroje majú dokonca možnosť stimulovať cielene len pravú hemisféru.

100% záruka spokojnosti Až 21 dní na vrátenie tovaru, 100% garancia spokojnosti
Predĺžili sme zákonnú lehotu na vrátenie tovaru zo 14 na 21 dní. Chceme, aby ste si poriadne vyskúšali naše produkty. Na 100% otestovali a boli na 100% spokojní. Keď Vám produkt z nejakého dôvodu nevyhovuje alebo nesplnil požadované účinky, tak nám produkt môžete do 21 dní vrátiť - viac info TU.

Doporučené AVS prístroje k meditácii

AVS prístroj Laxman Premium - psychowalkman

AVS prístroj Laxman Premium - psychowalkman
TOP
Doporučujeme
Aj na splátky
***
1380 €

AVS prístroj Laxman Basic - psychowalkman

AVS prístroj Laxman Basic - psychowalkman
Doporučujeme
Aj na splátky
***
1121 €

AVS prístroj iBRAIN 2 – psychowalkman

AVS prístroj iBRAIN 2 – psychowalkman
Doporučujeme
Aj na splátky
***
538 €